نتایج جستجو برای عبارت :

آهااای چنارها

مرد-(حرف‌هایش تمام شده. مضطرب ایستاده. کتش را روی دست هایش جابجا می‌کند.)
زن-حالا برگشتی که چی بشه؟ (صدایش بلندتر می‌شود) آدمی که رفته، رفته. همینقدر ساده. تو کجا بودی (بغض، صدایش را می‌لرزاند) اون شبی که من فکر می‌کردم خونه‌ی دستای من، جیب اون بارونی کاراملی اته و وقتی از روی چوب لباسی برش داشتی و تا نزده گذاشتیش توی اون چمدون، گفتم آواره شدم. تو رفتی. صد بار توی سرت، چمدونات رو بسته بودی و رفته بودی. وقتی که دیگه نمیومدی کنارم توی بالکن(به یک
زیرپوسته سکوت خرمشهر
شاید این روزها مطالبگران در سکوتی ناهنجار فرو رفته اند .مطالبگری که دراین شهر به وسیله دلسوخته گان به مردم آموزش داده شد .
خرمشهر در سکوت و جنجال مالکانی دارد که خود را نقطه شمار انفاس مردم حقجو می خوانند .شاید دیدن شهر سرسبز چهل ساله پیش و تغییر نیافتن بافت شهر برای بعضی اعجاب آور است .اما برای من جای تعجبی وجود نداشت .شهر سرسبز با درختان توت و آلبالو وگیلاس و قد علم کردن چنارها مرا باز به دوران آوارگی و دربدری انداخته با
لطفا آهنگ را پخش کنید و همزمان پست را بخوانید.

دریافتتوضیحات: Andrea BocelliI found my love in portofino

عرض کنم خدمت شما سروران خودم، آنچه که برایم اتفاق افتاد شگفتی سادگی ها است. یعنی چه؟ آیا به راستی مشتاق الیه عقلش را از دست داده است؟
نمیدانم...
امروز صبح ساعت شش دوچرخه ام را سوار شدم و یک ساعت تمام اصفهان را سیر کردم. شهر غرق در سکوت و هوا ابری بود. سگ های خیابانگرد از گرسنگی دور زباله ها حلقه زده بودند و چشم هایشان گرسنگی و ترس را توامان فریاد میزد. کنار ج
یخچال یکی از خیابان‌های اصلی محله قلهک است که زیبایی خاص آن موجب شده تا متقاضیان بسیاریدرپی سکونت در این خیابان باشند.
محله قلهک در شمال شرقی تهران و منطقه ۳ شهرداری قرار دارد. از خیابان‌های مهم این محله می‌توان به خیابان یخچال اشاره کرد. یخچال یک خیابان غرب به شرق است که از خیابان شریعتی شروع شده و به خیابان باقری کماسایی می‌رسد. در این مطلب قصد داریم به شما بگوییم خرید خانه در یخچال چه مزایایی خواهد داشت.
به گزارش مجله دلتا زیبایی خاص ای
گنبد مینا آدم را به یاد فیلم‌های تخیلی ژول ورن می‌اندازد. سرت را بالا می‌آوری و بووووم! یک کهکشان بالای سرت قرار دارد و انگار در آسمان غوطه ور شده‌ای.

گنبد مینا یکی از دیدنی‌های جدید پایتخت است. جاذبه‌ای که هم برای پدر و مادرها جذاب است و هم بچه‌ها را به سرزمین زیبای رویا می‌برد. در واقع داستان از این قرار است: رصد آسمان و تماشای ستاره‌ها و سیاره‌ها از میلیون‌ها سال قبل برای آدم‌ها جذاب بوده و هنوز هم جذاب به نظر می‌رسد. حالا گنبد م
پله‌های طرح‌دار و رنگی یکی از جذابیت‌های پایتخت در خیابان ولیعصر است که جان می‌دهد برای عکاسی!

خیابان ولیعصر، همان خیابان خوب چنارها یکی از بهترین جاهایی است که می‌توانید در آن عکاسی کنید و از خودتان سلفی‌های بی‌نظیر بگیرید. اگر به دنبال عکس‌های خاص هستید، ما به شما عکاسی در خیابان ولیعصر را پیشنهاد می‌کنیم. با مجله گردشگری دلتا همراه باشید تا با هم از زیبایی‌های پله‌های طولانی‌ترین خیابان پایتخت لذت ببریم.

نیمه شمالی ولیع
اوایل اردیبهشت بود. عرض خیابان میرزای شیرازی را رد می‌کردم که گوشی‌ام زنگ خورد. جلوی نشر چشمه که رسیدم جواب دادم. آقای کاردر بود. گفتم: «چه حسن تصادفی! خودم هم کارتان داشتم.» پنج دقیقه پیش از الفیا بیرون زده بودم. حرف آقای کاردر بود. تازه دبیر روایت الفیا شده بودم. تجربه‌ی فیروزه‌ی آقای کاردر را می‌خواستم بدانم. حرفم که تمام شد کارش را گفت. «یک روایت پنج هزار کلمه‌ای درباره‌ی محرم از شما می‌خواهم. قرار است در جلد دوم مجموعه‌ی کآشوب منتشر ش
بشتابید بشتابید! تور یک روزه تهران گردی کاملا رایگان برای شما تدارک دیده‌ایم.

باز هم آخر هفته شد و ما در مجله گردشگری دلتا با پیشنهادات هیجان انگیز تور یک روزه تهران گردی آمده‌ایم تا به شما پیشنهاد کنیم آخر هفته کجا بروید؟ نکته جالب اینکه در پیشنهادات این هفته، حتی می‌توانید بدون صرف یک ریال هزینه، برای خودتان تور یک روزه تدارک ببینید و در پایتخت یک تهران گردی دلنشین را تجربه کنید. پس با ما همراه باشید.
اگر در پی  پیشنهادات بیشتری هست

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها