نتایج جستجو برای عبارت :

به دست باد سپردمت.نه؟

هر چه که به دست باد سپرده شود زیباست؛ مثل آن شال قرمز من، وقتی که دور شدنت را می‌دید.
مثل تو، که در غروب آخرین چهارشنبه سال، می‌رفتی که بروی.
مثل من، که هنوز وسط پیاده‌روی روبروی پارک لاله ایستاده‌ام و سرم را پایین گرفته‌ام و دست‌هایم را مشت کرده‌ام و فشار می‌دهم و انگار باد صدای کاوه آفاق را می‌آورد که می‌خواند: حالا که آزاد و رها ...
مثل بازی موهایم در باد، که بعد چند سال، برای اولین بار تا روی شانه‌ام بلند شدند، وقتی بی‌خیال و رها خودم
چند ساعتی می‌شود که از من دور شده‌ای. از آغوشم که به دور نگرانی‌هایت تنگ می‌شد. از دست‌هایم که سرت را به سینه می‌فشردند. از دیدگانم که از تماشایت سیر نمی‌شدند. حالا که آرام یا شاید هم ناآرام به خواب رفته‌ای من بیدارم و به تمام شب‌ها و روزهای این چهل روز پیش رو فکر می‌کنم. به تو فکر می‌کنم که پاره جانی و از من دور افتاده‌ای. یک بار با صدایی که سراسر خشم و بغض بود گفتی که از اجبار بیزاری. از اجبار بیزاری عزیزکم و ناگزیر از من و از خانه دور شده
فرزاد فرخ دیوانه جان
دانلود آهنگ جدید فرزاد فرخ به نام دیوانه جان
Download New Music Farzad Farokh - Divane Jaan
​​​​​​​
چشمان تو در قلب من فرمانروایی میکند این نبض تندم خبر از بد ماجرایی میکندآتش زنی بر جان من در هر نفس با هر نگاه من که گرفتار توام دیوانه جان با من چرادیوانه جان با من بمان ابرمو گرفته بی تو آسمانم قایقم غمت شکسته بادبانمدیوانه جان با من بمان بی تو همدم خزانم ...به تو علاقه ام یه لحظه کم نشد خیال تو یه ثانیه ام جدا ازم نشدبه جان سپردمت تو جا
فرزاد فرخ دیوانه جان
دانلود آهنگ جدید فرزاد فرخ به نام دیوانه جان
Download New Music Farzad Farokh - Divane Jaan
​​​​​​​
چشمان تو در قلب من فرمانروایی میکند این نبض تندم خبر از بد ماجرایی میکندآتش زنی بر جان من در هر نفس با هر نگاه من که گرفتار توام دیوانه جان با من چرادیوانه جان با من بمان ابرمو گرفته بی تو آسمانم قایقم غمت شکسته بادبانمدیوانه جان با من بمان بی تو همدم خزانم ...به تو علاقه ام یه لحظه کم نشد خیال تو یه ثانیه ام جدا ازم نشدبه جان سپردمت تو جا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها