نتایج جستجو برای عبارت :

دوام بیاور!

خلقِ عشق مسئله‌ای نیست، حفظِ عشق مسئله است.عاشق شدن مهم نیست، عاشق ماندن مهم است. سست‌عهدی‌های عشاق باعث شده که بسیاری از داستان‌های عاشقانه مبتذل، در جایی تمام شود که عاشق به معشوق می‌رسد؛ حال آنکه مهم، از این لحظه به بعد است.مهم، پنجاه سالِ بعد است:دوام عشق... دوام زیبایی و شکوه عشق...

مقاله عوامل موثر بر دوام بتن

جهت مشاهده و دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید
دانلود مقاله عوامل موثر بر دوام بتن

عوامل موثر بر دوام بتن اولین کنفرانس ملی دوام بتن امروزه مقوله دوام بتن و سازه های بتنی از دیدگاه های مختلف بویژه در کشورهای پیشرفته مورد توجه و عنایت ویژه ای می باشد. کاهش مصرف انرژی و منابع سوختی، کاهش مصرف ... دوام بتن یعنی اینکه بتن بتواند تا حدود زیادی شکل اولیه و کیفیت و قابلیت خدمت رسانی خود را در شرایط محیطی حاکم حفظ
نه که دوام نیاوردم توی این زمینه کلا همه چیز بهم ریخت و من باز برگشتم به دنیای اینستاگرام !نکه سست باشم توی کارام نه ولی نیاز بود !
باید تا چهار روز آینده دوام بیارم از یسری حرفا و تیکه و کنایه ها بگذرم و بعدش یه خدافظی معمولی ! از خدا میخوام که کلیر خودش به خواسته خودش اونجایی که هست نباشه ! امیدوارم که هفته های بعد نه من ببینمش نه اون منو ببینه !
  یه حجم کم صد صفحه ای از کتابم مونده هنوز !اگه امروز تا امشب بتونم تمومش کنم که خیلی خوب میشه ولی اگه
در تمام رنج‌ها دوام آورده‌امدوام خواهم آورد،در تمام دردها.چرا که هنر خود بودن را می‌دانم.چرا که می‌دانم هر بار چگونه سر برآورم و بگویم:گور پدر سنّت‌ها!گور پدر آیین‌ها!گور پدر عزا و ادا!گور پدر سال‌های نو!و همه حال‌های هوا!
در تمام ایّام و ادوار دوام آورده‌ام،چرا که می‌دانستم کیستم؛من روحم،ذرّه‌ی خدا.و هیچ کس و هیچ چیز نمی‌توانداز آن خویش در آوردم.
این بار به صدای رسافریاد می‌دارمتا ابد تا همیشه:گور پدر عزا و ادا!گور پدر سال‌های نو!گ
توجه داشته باشید که برای خرید یک پارکت لمینت مناسب که دوام و عمر کافی برای شما داشته باشد حتما با به قابلیت های و ویژگی های فنی آن توجه نمایید ، یکی از مهم ترین قابلیتهای این کفپوش ها روکش لمینتی است که با آن محافظت می شود و از خط و خش افتادن روی کفپوش جلوگیری می شود. این روکش ها کلاس های سایشی متفاوتی دارند و رایج ترین آنها کلاس AC3 / AC4 و AC5 است که هر چه عدد ان بیشتر باشد یعنی مقاومت بیشتری در برابر ساییده شدن و رفت و آمد دارد !‌
اطلاعات بیشتر در : 
محصول مدرن /محصول با تکنولوژی روز دنیا/محصول ساخته شده با بکارگیری با کیفیت ترین مواد اولیه و قطعات/ کالا فوق العاده کاربردی/کالا فوق مدرن/کالا پرقدرت و با دوام /محصول کم مصرف/محصول با کیفیت باطراحی فوق العاده حرفه ای/محصول باتکنولوژی روز دنیا/محصول با ماندگاری و دوام بسیار طولانی/محصول شگفت انگیز/محصولی برای پیشرفت در زندگی/محصول پرطرفدار/محصول پیشرفته و کاربردی/
دمپایی مردانه مخصوص افراد بزرگ پا
رویه چرم از نوع رینو وآستر چرم بزی
دمپایی مردانه بزرگ پا
زیره نرم و با دوام از جنس پی.یو.
دوخ بادوام رویه و زیره و کفی برای افزایش کیفیت و دوام کفش
مناسب برای استفاده در محیط های کاری و اداری و سازمانی
با ضمانت کیفیت 6 ماهه صنایع چرم سی سی
مشاهده و خرید دمپایی مردانه نیکدل پلاس
دوام نتیجه جراحی بینی های گوشتی چقدر است؟
یک باور قدیمی وجود دارد که بینی های گوشتی پس از جراحی به حالت اولیه بازمی گردند.
معمولا در بینی های گوشتی، بافت پوست و گوشت بینی بیشتر از دیگر قسمت هاست؛ میزان غضروف در این نوع بینی ها کمتر از بخش های گوشتی آن است و ساختار استخوانی ضعیفی دارد. جراح بینی سعی می کند تا بین اجزا هماهنگی ایجاد نماید. در این نوع جراحی بینی، جراح با افزودن غضروف و استحکام بخشیدن به ساختار بینی، شکل دلخواه را به وجود می آورد.

باید به چشم هایم نگاه کنی
این شعرها
هرچقدر هم خوب باشند
نمی توانند دلتنگی ام را
بیان کنند..
چترهای کاغذی
زیر باران
دوام نمی آورند...!

"محسن حسینخانی"

پ.ن1:
قلمرو تو چشم است
در هوایی بارانی
دارم تمام می شوم،
بیا.

"عباس معروفی"

پ.ن2:
کاش می شد حرف نزنم
و فقط دست‌هات را
روی تنم لمس کنم.

"عباس معروفی"

پ.ن3:
باران یعنی برگشتن هوای مه آلود شیروانی های شاد!باران یعنی قرارهای خیسباران یعنی تو برمی‌گردیشعر بر می‌گردد
"‫‏نزارقبانی‬"

دوام بتن مجموعه فایلهای ورد پاورپوینت و پی دی اف در خصوص دوام بتن یک مجموعه کامل برای ارائه تحقیق و کار کلاسی

دسته بندی
عمران

فرمت فایل
rar

حجم فایل
2648 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
100

مجموعه فایلهای ورد پاورپوینت و پی دی اف در خصوص دوام بتنیک مجموعه کامل برای ارائه تحقیق و کار کلاسی
فروش انواع چسب بتن در ماهدشت کرج:یکی از مواد شیمیایی که امروزه در صنعت ساختمان کاربرد فراوانی یافته چسب بتن است. این چسبها عموما محلولهای کلوئیدی از پلیمرهای مختلف در آب هستند که مقاومت کششی، خمشی و دوام بتن را افزایش می دهند ولی مهمترین خاصیت آنها افزایش چسبندگی است.چسب بتن اصطلاحا به موادی گفته می شود که به صورت پودری یا مایع به منظور افزایش چسبندگی و دوام به بتن و ملات اضافه می شود.

ادامه مطلب
کفپوش‌های پلاستیکی کفپوش‌های پلاستیکی از ارزان‌ترین و معمول‌ترین کفپوش‌های خودرو هستند که دوام بسیاری خوبی دارند و به راحتی نیز شسته می‌شوند. این کفپوش‌ها ضد آب هستند و از نفوذ آب و گرد و غبار به کف اورجینال خودرو جلوگیری می‌کنند اما حتما بررسی کنید که جنس ضد لغزش بوده و به راحتی از زیر پا سر نخورند. مزیت ها: شست‌وشوی راحت، ارزان بودن، تنوع رنگ، دوام بسیار بالا، ضد آب بودن ضعف‌ها: سرخوردن از زیر پا (در بعضی موارد) و پوشش ندادن تمام س
1-لوبریکانت آبیاین ژل روانکار، در عمل می تواند برای هر نوع فعالیت و رابطه جنسی مورد استفاده قرار گیرد، استفاده از این ژل، روش های طبیعی پیشگیری مانند استفاده از کاندوم در دو نوع دو لاتکس و غیر لاتکس را ایمن تر می کند و از پارگی آن جلوگیری می کند.
این ژل ها حساسیت زا نیستند. زود خاصیت خود را از دست نمیدهد و براحتی از روی بدن شسته می شود.
2- لوبریکانت سیلیکونیاین نمونه مانند یک لایه نازک بر روی قسمت های حساس پوست عممل می کند و دوام بیشتری نسبت به ن
روزگاری پیش‌بینی می‌شد که قدرت سیاسی شوروی روی پاهای چوبین اقتصادی‌اش دوام نخواهد آورد که نیاورد. اکنون هم به نظر می‌رسد دوام قدرت اقتصادی چین روی پاهای چوبین سیاسی‌اش دور از ذهن است. غربی‌ها از همین نقطه آسیب‌پذیر، اقتصاد چین را هدف قرار داده‌اند. جلد اشپیگل سعی کرده است چنین القا کند که ساخت چین مساوی است با ویروس کرونا!
پدرم در گوشم زمزمه می کند مبادا هراسِ فردا استخوان هایت را در تاریکی شب خرد کند؛ اینها همه اوهامند و به همراه شب محو خواهند شد. تنها تا اولین روشنایی دوام بیار. به حافظه ضعیفش لبخند می زنم و آب دهانم را قورت می دهم؛ این بار هم نه.
89.32.250.29

آخرین قسمت منتشر شده :قسمت 17 آخرین فصل منتشر شده :فصل 1

زبان :فارسی محصول :ایران

نویسنده :ایرج محمدی کارگردان :حسین سهیلی زاده

ستارگان :محمدرضا فروتن، مریلا زارعی، نازنین بیاتی، امیرحسین آرمان، فرزاد فرزین، حسین پاکدل، بهشاد شریفیان، نفیسه روشن، پانته‌آ کی‌قبادی، بهزاد محسنی، الهام پاوه نژاد، بهزاد خلج، رضا توکلی، همایون ارشادی، لیندا کیانی، شبنم قلی خانی، محمد صادقی و عارفه معماریان و...

Fa
En
سریال مانکن روایتگر عشقی پرهیجان می

عجیب ترین پیست تارتان دنیا در بروجرد!
شنیده ها حاکیست قرار است حدود 100 متر از پیست دو و میدانی بروجرد برای دوندگان ترمیم شود( پیست استادیوم شهید علی بیات حدودا 350 متر است)آنوقتی که چند سال قبل با هزینه بیت المال، تمام پیست را مثلا درست کردند شش ماه  هم دوام نیاورد،خدا بخیر کند پیستی که قرار است 100 مترش برای استفاده دوندگان ترمیم شود، احتمالا شش روز هم دوام نخواهد آورد!!!!راستی حکایت تمرین  دوندگان بالای 100 متر به مانند: 400 متر، نیمه استقامت و
در اغلب جواهرات نقره عددی با شماره ۹۲۵ حک شده است که عیار نقره می باشد . ولی این عدد به چه معناست ؟
اگر به جواهرات نقره ای که خریداری کرده باشید یا دارید حتما متوجه یک عدد شده اید که روی نقره حک شده است .
عددی که اغلب بر روی جواهرات نقره حک شده عدد ۹۲۵ می باشد . البته در نقره های دست ساز ایرانی عدد ۹۵۰ یا ۹۹۹ هم گاهی اوقات مشاهده می شود .
حال سوالی که به ذهنمان می آید این عدد به چه معناست ؟ عیار ۹۲۵ در اصل عدد ۹۲٫۵ می باشد و بدین معناست که ۹۲٫۵% از فلز
درب دوجداره دستشویی عایق بو صدا کرج :درب دوجداره امروزه علاوه برای خانه و محیط
داخل ان در مکان ها دیگری از خانه مانند سرویس بهداشتی و حمام ها کاربرد دارد این در
و پنجره های عایق بر خلاف دیگر نمونه ها دارای استحکام بالا و ضد آب می باشند و تا سال ها می توانند
دوام داشته باشد .درب دوجداره یو پی وی سی در حمام و سرویس بهداشتی علاوه بر مقاومت و دوام بالا ظاهری کاملا
زیبا و مناسب را به محیط حمام و دستشویی شما می دهد و با سنگ های حمام شما تناسب زیبایی ر
طبقه و روشناییکفپوش هایی که نه تنها در دکوراسیون آشپزخانه شما بلکه در دکوراسیون منزل شما نیز تأثیر زیادی خواهد گذاشت ، یک تصمیم مهم دیگر قبل از دکوراسیون آشپزخانه است. در هنگام انتخاب کفپوش هایی که ظاهری کاملاً جدید و تقریباً انقلابی به خصوص برای آشپزخانه های کوچک یا کم نور دارند ، از ویژگی های مختلفی مانند دوام ، پوشیدن راحت نیست ، داشتن ساختاری برای جلوگیری از لغزندگی ساده و کثیفی و روغنی بودن آن باید استفاده شود. در نظر گرفته شود از آنج
طبقه و روشناییکفپوش هایی که نه تنها در دکوراسیون آشپزخانه شما بلکه در دکوراسیون منزل شما نیز تأثیر زیادی خواهد گذاشت ، یک تصمیم مهم دیگر قبل از دکوراسیون آشپزخانه است. در هنگام انتخاب کفپوش هایی که ظاهری کاملاً جدید و تقریباً انقلابی به خصوص برای آشپزخانه های کوچک یا کم نور دارند ، از ویژگی های مختلفی مانند دوام ، پوشیدن راحت نیست ، داشتن ساختاری برای جلوگیری از لغزندگی ساده و کثیفی و روغنی بودن آن باید استفاده شود. در نظر گرفته شود از آنج
اینکه با گرمای هوا قفسه های لباس فروشی ها پر می شود از لباس های لینن اتفاقی نیست. این پارچه راحت و در عین حال زیبا دارای مزایایی است که آن را گزینه مناسبی برای بهار/تابستان می کند. نه تنها این متریال زیبا و قابل تنفس است، بلکه در حالت کلی بادوام تر از پنبه و سایر نخ های معروف است. در اینجا قصد داریم مزیت لینن را بشناسیم:
مهمترین مزیت های لینن
قدرت و دوام
لینن از قوی ترین الیاف طبیعی محسوب می شود و حتی با شستشو قدرت آن افزایش می یابد. 8000 سال پیش از
کالاهای با دوام، محصولات ساخته شده با کار برد طولانی مدت سودمند برای زندگی، هم چون مبل، لوازم برقی خانه و وسایل موتوری هستند.
کالاهای بادوام کالاهایی هستند که برای استفاده زیاد ماندگاری بالایی دارند. به این معنی که مشتری یک بار کالا را می‌خرد و موقتا تا زمانی که نیازی جایگزین نشود، به بازار نمی‌رود. بازار کالای با دوام شامل کالاهایی همچون ماشین لباسشویی، و ماشین فاکس است. خرید در بازار کالاهای بادوام مطابق با دوام مطابق با مشخصات زیر بدل
پسر آیت‌الله بهجت :مرحوم پدرم، همیشه در مسائلی که پیش می‌آمد از مادر خانواده حمایت می‌کرد تا احترام او در خانه حفظ شود. حتی به شوخی هم می‌گفت: رئیس ایشان است. او معتقد بود اگر می‌خواهید زندگی دوام داشته باشد راهش این نیست به هر چیزی پاسخ و واکنش نشان دهید.
از طرفی خوشحالم
از طرفی 
حسی غمگین و ناراحت دارم
دلم گرفته
از اینکه دختره خوب داره ازدواج می کنه، خوشحالم
از طرفی دیگه ...
نمی‌دونم، شاید ته دلم هنوز امید بازگشت به قبل رو داشتم.
تا امروز دوام آوردم که چیزی ننویسم
نشد!!!
ولی به هر حال براش آرزوی خوشبختی می‌کنم.
گوشی هوآوی جان یک انسان را نجات داد
عملکرد خوب باتری یکی از گوشی‌های هوشمند هوآوی باعث نجات جان یک انسان در شرایط اضطراری شد.

فناوری‌های مرتبط با سلامتی در عصر نوین، در دستگاه‌های الکترونیکی متفاوتی ادغام شده‌اند. به عنوان نمونه می‌توان به گوشی‌های همراهی اشاره کرد که با تشخیص‌دهنده‌های هوشمند می‌توانند در شرایط حاد و ضروری به طور خودکار با مرکز فوریت‌های پزشکی تماس بگیرند. علاوه بر این، سیستم‌های ویژه پایش وضعیت سلامتی افراد که
منبع خبر:
ورق روبو دک ، ورق سفال پرچین ، کاشی کاشی لانه زنبوری ، آندوبیلا
مراحل اولیه ساخت ویلا
همانطور که می دانید ساخت یک ویلا ابتدا باید پایه را اعمال کنیم و کیفیت خاک و ضخامت آن نیز به ابعاد ویلا و کفهایی که برای کاربرد در پایه در نظر گرفته شده بستگی دارد. به گونه ای که می تواند وزن اسکلت یا بتن را تحمل کند ، در روند اعمال ویلاها ، اخیراً “توجه ویژه ای به نوع مصالحی که می توان از آن در بام شیروانی استفاده کرد ، داشت. با توجه به سوالات کارف
به گزارش بهداشت نیوز: متخصصان پوست با هشدار نسبت به خطرات استفاده از لاک های ژله ای اعلام کردند که استفاده از این لاک ها، می تواند خطراتی را مانند ابتلا به عفونت، پیری پوست و سرطان پوست به دنبال داشته باشد.
 لاک های ژله ای فوایدی نسبت به لاک های معمول دارند و آن این است که براق هستند، پوسته پوسته نمی شوند و دوام بیشتری نسبت به لاک های معمولی دارند؛ لاک های ژله ای بطور معمول تا یک ماه دوام می یابند.
اما مطالعات انجام شده بر روی لاک های ژله ای نشا
گفتنی است که دندان هایی را که به علل مختلف از دست رفته اند ، دندانپزشکان می توانند با استفاده از روش های مختلفی مانند بریج ها و یا دندان های مصنوعی جایگزین کنند ولی بهترین روش برای این کار ایمپلنت های دندانی هستند زیرا هم کاربرد بهتر و دوام بالاتری دارند و هم به خوبی دندان های طبیعی جلوه می نمایندگفتنی است که دندان هایی را که به علل مختلف از دست رفته اند ، دندانپزشکان می توانند با استفاده از روش های مختلفی مانند بریج ها و یا دندان های مصنوعی
دیدن بلوط در خواب شما نمادی از قدرت و دوام است. به نظر می رسد شروع های کوچک بزرگترین پتانسیل رشد را دارند. اهداف جزئی خود را دست کم نگیرید. از طرف دیگر ، این رویا به معنای این است که شما قصد دارید وارد مرحله جدیدی از زندگی خود شوید.
ادامه مطلب
چه خوشند این رقیبان که ز خود مقام دارندز دُم عقاید خویش همه ننگ و نام دارند
به جهان زر که تصویر همه هستی خسان استبه میان مرگ و میلاد به خسی دوام دارند 
دل من ولیک خوشتر که کسم به هیچ نشمردبه میان بزمهایی که خران خرام دارند
به درون چاه دنیا عجبا چه مستفیض‌اندلب حلقه آی و بنگر که چه وهم بام دارند
طربم مرا به در برد و حراج عیش بنمودبه طرب خدای‌مردان ز خدای کام دارند
ز غبار جلوه رستم که به تخت دل نشستمچه فروتنانه شاهان سر دل هوام دارند
گرچه ره عذا
یکی از دوستام اومده بود پیشم
سه‌شنبه اینجا بود
اومده بود مثلا اینجا برای کنکور دکترا بخونه
تا امروز تونست دوام بیاره
امروز برگشت رفت خونشون
بهم گفت تو چطوری تنهایی زندگی می‌کنی
گفتم عادت کردم
گفت که من افسردگی گرفتم
نمی‌تونم اینجا بمونم.
دستهایت را تمییز بشوی!چشمانت را که پیش از اینها سهراب گفته بود، شاید فلسفه اش این باشه که بشویی تا آنچه دیدنی است بهتر ببینی و آلودگی چشمانت به بدی های اطرافت پر و بال ندهد..این روزها مردم شهرم مدام در حال ترسیدن و فرار کردن هستند.گویی قحطی و خشکسالی دوباره به خواب یوسف شهر آمده.دروغ چرا من هم گاهی می ترسم..گاهی از بیماری و قرنطینه شدن و گاهی از ترس از دست دادن..دوری، آدمی را به زمین گرم می زند خودش می شود و خودش..انگار این زمین گرد یک آدمی داد ؛ ه
بوت نظامی سایه روشن دارای مزیت های زیر می باشد:
این بوت ها در انواع سایزبندی ها و در انواع طرح ها ارائه می شوند.
این بوت ها بسیار راحت و دارای لژ خاصی هستند و باعث می شود تا هنگامی که مدت ها در پا قرار داشته باشد، پا بوی بد و نامطبوع نگیرد.
بوت نظامی سایه روشن،لباس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، لباس ارتش، انوع اتیکت ها و انواع لباس های نظامی به همراه لباس کار و ایمنی از محصولات و تجهیزات لباس نظامی می باشد که همگی با تخفیف ویژه ای به شما عزیزان
7 جمله دردسر ساز در دعواهای زناشویی

با کمی تغییر در نحوه بیان جمله ها می‌توانید باعث دوام زندگی عاشقانه خود شوید

برای آنکه یک بحث لفظی بین زوجین، تبدیل
یک مبارزه بوکس نشود، برخی جملات و رفتارها را هرگز نباید به کار برد. در
اینجا هفت جمله نامناسب که عموما بین زوج‌ها رد و بدل می‌شود را ارایه
می‌کنیم که با کمی تغییر در نحوه بیان آنها می‌توانید باعث دوام زندگی
عاشقانه خود شوید.

ادامه مطلب
استامینوفن کدوئین خوردم، کمی دردش کم شد لیکن نمی‌دانم این تسلی قرص است یا اراده به یه ورش شدنم!
اما راستش سرم که خلوت میشود جای زخم دوباره مور مور می‌شود، تیر نمی‌کشد فقط مور مور نی‌شود و من دارم فکر می کنم که همه‌اش بخاطر علافی بود...
بگذریم...
هی اپ‌ها را بالا و پایین می‌کنم و هی مطمئن می‌شوم بلاکم و باز سراغ اولین اپ می‌روم و تکرار... باید گذشت .. زندکی ادامه دارد بی ح ، م ، آ، و و و اما ح راستش خیلی دوستم داشت حیف شد ... بگذریم برم کپه‌ی مرگم
بازتاب زیبایی در زیبایی بیرونی: کمد آشپزخانهیکی از بخش هایی که سبک آشپزخانه شما را تعیین می کند و بیشتر اوقات شما را در مدت زمانی که در آشپزخانه می گذرانید همراهی می کند ، کمد های آشپزخانه باید یکی از مهمترین نکاتی باشد که در مورد دکوراسیون آشپزخانه باید بیشترین دقت را داشته باشید. شما باید قبل از تصمیم خود در مورد کمد آشپزخانه ، تصمیم خود را با در نظر گرفتن نیازهای خود اتخاذ کنید ، که تمدید آن هم پرهزینه است و هم دشوار.مهمترین ملاک در انتخا
بازتاب زیبایی در زیبایی بیرونی: کمد آشپزخانهیکی از بخش هایی که سبک آشپزخانه شما را تعیین می کند و بیشتر اوقات شما را در مدت زمانی که در آشپزخانه می گذرانید همراهی می کند ، کمد های آشپزخانه باید یکی از مهمترین نکاتی باشد که در مورد دکوراسیون آشپزخانه باید بیشترین دقت را داشته باشید. شما باید قبل از تصمیم خود در مورد کمد آشپزخانه ، تصمیم خود را با در نظر گرفتن نیازهای خود اتخاذ کنید ، که تمدید آن هم پرهزینه است و هم دشوار.مهمترین ملاک در انتخا
این روزها برای منعجیب خبرهای تلخ و شیرین بهم گره خوردهعجیب حال خوب و بدش در چرخشه... میتونه همون وقت که اشک راه پیدا میکنه( برای منی که گریه نمیکنم)، همون حوالی جوری حالم خوب شه که خیلی وقت بوده تجربش نکردم...این روزها عحیب داره بزرگ میکنه هممونو..کاش واقعا اخرش دیگه ادم سابق نباشیم

کتان و جین: تقریبا نسبت به دیگر موارد دوام بیشتری دارند. کشسانی آنها در عرض است.
گاباردین: در دسته کرپ قرار می گیرد، گرم بالای آن چون آهار بیشتری دارد به اسم ترک نیز شناخته می شود. گاباردین چند نوع دارد: کجراه و صابونی که در اصطلاح به آن کریستال می گویند.
ادامه مطلب
کیف چرم
چرم حاصل دباغی پوست حیواناتی مانند بز، گوسفند، گاو و گاومیش است.  این محصول دوام و خاصیت انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد.
محصولات چرمی به دلیل ویژگی خاصی که به لحاظ رنگ و ظاهر دارا هستند، با هر تیپ و استایلی قابل هماهنگی می باشند.
 اگر چه ممکن است در ابتدا قیمت محصولات چرم نسبت به سایر محصولات بیشتر به نظر آید، اما هزینه ای که بابت خرید این محصولات می گردد، با توجه به دوام و زیبایی کار، در طولانی مدت کاملاً به صرفه خواهد بود.

چرم آرتا
در این شهر ترسناک خراب شده، تنها توی یک اتاق کثیف و کوچک با یک عالمه جزوه و کتاب های نخوانده و امتحانات لب المرصاد، اصلا حس و حال دعای عرفه نمی آید. 
اگر بودی، می آمدی دنبالم. میرفتیم باهم زیر آسمان. در پناه سایه مهربان تو دیگر جزغاله نمی‌شدم. تو دعا می‌خواندی و من دستم را میزدم زیر چانه ام و فقط تو را تماشا میکردم و به خدایمان میگفتم: همینایی که آقاییِ خوجگلم میگه
بدون عشق و امید، توی این روزهای ناخوش نمی‌توان دوام آورد. 
در این شهر ترسناک خراب شده، تنها کنج یک اتاق کثیف و کوچک با یک عالمه جزوه و کتاب های نخوانده و امتحانات لب المرصاد، اصلا حس و حال دعای عرفه نمی آید. 
اگر بودی، می آمدی دنبالم. میرفتیم باهم زیر آسمان. در پناه سایه مهربان تو دیگر جزغاله نمی‌شدم. تو دعا می‌خواندی و من دستم را میزدم زیر چانه ام و فقط تو را تماشا میکردم و به خدایمان میگفتم: همینایی که آقاییِ خوجگلم میگه

انواع مارک های ژل‌ لب موجود در بازار را از حیث دوام و ماندگاری می شود به سه دسته تقسیم کرد؛ در ضمن خواص و ویژگی های هر یک از این ژل ها نیز با هم متفاوت است و توصیه می شود برای لب از ژل های با ملکول های کوچک استفاده شود که انعطاف پذیری بیشتری داشته و در نتیجه فرم دهی طبیعی و زیبایی دارند. فراموش نکنید که تزریق ژل را به افراد متخصص بسپارید:
ژل‌ هایی که فقط از کلاژن ساخته شده‌اند و دوام بسیار کمی دارند و طی ۳ تا ۴ ماه جذب بدن می‌شوند.
ژل‌های بادو
مجله پزشکی نیوانگلند به تازگی مقاله‌ای را منتشر کرده است که نتایج آزمایش ماندگاری و دوام ویروس روی سطوح مختلف را در محیط کنترل شده آزمایشگاهی نشان می‌دهد. آنها به این نکته پی بردند که ویروس تا ۴ ساعت روی مس قابل تشخیص است، روی جعبه‌های مقوایی یا کارتن تا ۲۴ ساعت، روی پلاستیک یا نایلون و فلز تا ۷۲ ساعت زنده می‌ماند.
با اینکه تا حد زیادی خرید اینترنتی جای خرید از فروشگاه ها را گرفته اما همچنان خطر ابتلا به ویروس کرونا از طریق بسته های خریدار
در این شهر ترسناک خراب شده، تنها کنج یک اتاق کثیف و کوچک با یک عالمه جزوه و کتاب های نخوانده و امتحانات لب المرصاد، اصلا حس و حال دعای عرفه نمی آید. 
اگر بودی، می آمدی دنبالم. میرفتیم باهم زیر آسمان. در پناه سایه مهربان تو دیگر جزغاله نمی‌شدم. تو دعا می‌خواندی و من دستم را میزدم زیر چانه ام و فقط تو را تماشا میکردم و به خدایمان میگفتم: اصنشم همینایی که آقاییِ خوجگلم میگه
همانطور که می دانید یکی از کاربردی ترین و مهم ترین انواع سطوح چوبی، چوب ترمو می باشد.
آیا می دانید ترمووود چطور ساخته می شود؟ با استفاده از فرایند گرما دهی به چوب می توان ترمووود های بسیاری را تهیه و تولید کرد.
در مطالب قبلی شما را با نکاتی مهم در خصوص رنگ چوب ترموود آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در مورد خصوصیات و مشخصات چوب ترمووود اطلاعات بیشتری به دست آورید.
معمولا ترمووود ها به وسیله فرایند های طبیعی مانند گرما دهی و بخار به این ح
انتخاب پیچ و رول پلاک سنگ نما
معمولا برای استحکام سنگ نما بهتر است پیچ و رول پلاک را ترکیب شوند وهمچنین برای دوام بیشتر و محکم سازی سنگ نما باید انتخاب درستی در پیچ و رول پلاک داشته باشیم اینکار باعث کمک شایانی به دوام بیشتر سنگ نما می کند.معمولا اندازه ی پیچ و رول پلاک براساس ضخامت سنگ و مصالح آن انتخاب می‌شود. معمولا این اندازه بین 4 تا 10 سانتی متر می باشد.پیچ هایی با سایز 8 و 10 سانتی متر از پر کاربرد ترین نوع پیچ ها  برای پیچ و رول پلاک می باش
شاتون موتور سیکلت چیست؟
شاطون یا شاتون موتور سیکلت وسیله ای فلزیست که وظیفه اصلی آن اتصال پیستون موتور سیکلت به مبل لنگ میباشد
این قطعه معمولا از جنس فولاد ساخته میشود تا در برابر حرارت بالای احتراق انجین، دوام خود را از دست ندهد. شاتون حرکت عمودی پیستون را تبدیل به حرکت دورانی میکند.
شاتون هندا لیزر
برند لیزر که سالهاست کیفیت خود را به بازار و صنف لوازم یدکی موتور سیکلت ثابت نموده، اینبار محصول بینظیر خود را برای موتور سیکلت هندا  روان
.مواد فوق روان کننده از دهه 60 میلادی در آلمان و ژاپن بصورت تجاری رواجداشتو در آمریکا از دهه 70 کاربرد آن در صنعتبتن رایج شد. در آن سالها محصولات فشرده سولفوناته ، نفتالین و ملامین، تشکیل دهندهفوق روان کننده ها بود. در ابتدای دهه 80 مواد پایه پلیآکریلاتی عرضه شداین مواد و پلی کربوکسیلات ها در کارگاهها نیز بصورت عملی بکار رفت.
مقدمه
در سالهای اخیر مشکلات کاربرد فوق روان کننده ها مانند نرخ افتاسلامپشدیدباعث شد تمایل زیادی به اضافه کردن این مواد
ذکر و دعا برای امان از عذاب جهنم :
رَبَّنَا اصْرِفْ عَنَّا عَذَابَ جَهَنَّمَ إِنَّ عَذَابَهَا کَانَ
غَرَامًا إِنَّها ساءَتْ مُسْتَقَرًّا وَ مُقاما(پروردگارا عذاب جهنم را از
ما بر طرف گردان که عذابش سخت و شدید و پر دوام است چرا که جهنم بد جایگاه
و بد محل اقامتی است)
رژلب میزنید اما ماندگاری آن کم است؟ بعد از آرایش مدام در آینه چک میکنید که مبادا رژلب تان پاک شده باشد؟ با ترفندهای این بخش تمام طول روز رژلب تان ثابت میماند.
روش هایی برای ثابت ماندن رژلب
رژلب دوست داشتنی ترین لوازم آرایش خانم ها است که تاثیر زیادی در جذابیت چهره دارد اما مشکلی که وجود دارد این است که زود پاک میشود و ماندگار نیست، برای اینکه رژلب دوام و ماندگاری بیشتری روی لب هایتان داشته باشد چند ترفند به شما معرفی میکنیم که با رعایت آن ها
زهرا گفته اسمش رو بیاری تو دهنت فلفل می ریزم...خنده م گرفت.
گفتم بدون فلفل هم دیگه اسمش رو ازم نمیشنوی؛ خودمم دیگه از خودم نمیشنوم مطمئن باش. انقدر بامزه و خنده دار تلخی ها رو تحلیل میکنه که فکر میکنم ده سال پیش که زهرا در زندگیم نبود با چه فیلتری تلخی ها رو میشکافتم.زهرا یه حالِ شیرین و با دوام هست برای من...

کارد و کفگیر کیک شب یلدا
کارد و کفگیر کیک شب یلدا جنس آن از پلاستیک مرغوب ، محکم و با دوام است ، دسته ی این محصول به طور استاندارد طراحی و آراسته شده با آویزهای روبانی و برچسب های مقوایی طرح هندوانه می باشد.
برچسب‌ها: کیک شب یلدا
اندوهی که از اعماق تفکر سرچشمه نگیرد، اندوه نیست، عزای باطل و بی اعتباری به خاطر سرکوب شدن امیال فردی است؛ و انسان متفکری که گهگاه گرفتار اندوه نشود، علیل و ناقص است؛ دور از دریا، دور از توفان، دور از پرواز، دور از "شکفتن روح" است....
اما تفکر، همان گونه که اندوه می آفریند، در دوام مثبت خویش، پلی خواهد ساخت میان جزیره و جماعت، میان فرد و خلق، میان امروز و فردا؛ پلی به سوی شادمانی روح....
اندوهی که از اعماق تفکر سرچشمه نگیرد، اندوه نیست، عزای باطل و بی اعتباری به خاطر سرکوب شدن امیال فردی است؛ و انسان متفکری که گهگاه گرفتار اندوه نشود، علیل و ناقص است؛ دور از دریا، دور از توفان، دور از پرواز، دور از "شکفتن روح" است....
اما تفکر، همان گونه که اندوه می آفریند، در دوام مثبت خویش، پلی خواهد ساخت میان جزیره و جماعت، میان فرد و خلق، میان امروز و فردا؛ پلی به سوی شادمانی روح....
 قیمت مبل چرم
قیمت مبل چرم : به علت پارچه های بکار رفته در بافت و متریال باکیفیت آن، با دیگر مدل های مبلمان بسیار بیشتر و حتی گران تر می باشد. مبل چرم به علت دوام و استحکام بالا، از علاقمندان فراوانی در گوشه و کنار جهان برخوردار می باشد. طراحی زیبا و بسیار چشم نواز این مدل مبلمان افراد را با هر سلیقه و ذائقه ای به سمت خود روانه می سازد. زیبایی و جذابیت وصف ناپذیر مبل چرم، در خلق دکوراسیون و چیدمانی متفاوت و منحصر به فرد، افراد را یاری می رساند.
ا
فرش های ماشینی قواره بزرگ کاشان با طراحی متفاوت و منحصر به فردی تولید می شوند که همین امر فروش شان را در سطح کشور افزایش داده است.
فرشی که قواره بزرگ باشد مصرف خاص دارد و تنها افرادی می توانند این نوع فرش های زیبا را خریداری نمایند که یک پذیرایی بسیار بزرگ داشته باشند و بخواهند برای ایجاد نظم و زیبایی بیشتر در منزل شان، به جای استفاده از چندین فرش در سایز های مختلف یک فرش در ابعاد بزرگ تر را خریداری نموده و در فضای مورد نظرشان پهن کنند.
با توجه
قیمت عمده فرش سجاده پلی استر درجه یک اکریلیک فرش های پلی استر و اکریلیک که به صورت عمده در کشور تولید می شود، اطلاع دارید؟ کدام یک کیفیت بالاتر و قیمت مناسب تری دارد؟ 
یکی از مهمترین پارامتر های تاثیر گذار بر کیفیت و زیبایی فرش جنس نخ آن می باشد. در فرش سجاده ای ماشینی دو نوع نخ پلی استر و اکریلیک در بافت آن رایج هستند که هرکدامشان دارای ویژگی های خاصی هستند و محصولات تولید شده با هر کدام یک از این فرش ها دارای مشخصه و قیمت خاصی خواهد بود.
فرش س
آیا این بار از دوام می‌آورم؟
بعید میدونم. 
درد دلتنگی توی قلبم از الان مچاله شده و مثل رگه های خورشید تو نقاشی بجه ها از قلبم به جاهای مختلف قفسه ی سینم ترکش میزنه. 
بغض داره گلوم رو خفه میکنه. و من هیچ توانی برای مقابله باهاش ندارم.
غمگینم. عمیقا غمگینم و مدام خودم رو سرزنش میکنم. چرا؟ چرا این طور شد؟ چرا دوست داشته نشدم؟ هیچ وقت؟ چرا از کودکی تا به حال این حال از من جدا نمیشه. آینده چی میشه؟ آینده چی میشه؟ آینده چی میشه؟ 
رامین میگفت تو قمار با
دارم دلتنگیم را بغل می‌کنم و یاد ح همراهم است اما خوب می‌دانم به تجربه که این نیز بگذرد، چه این حس و چه این آدم.
با میم نشستیم و درمورد جهان‌، زندگی، لذت ، زیبایی، ارزش و و و حرف زدیم و من فهمیدم همه‌ی چیزهایی که در ذهنم دارم تنها برای دوام آوردن است و دردم گرفت از این آگاهی دوباره و دیگرباره.
که این بگذرد و می‌گذرد و چیست که ماندگار است و و و 
چرا من هنوز نمی‌توانم دست به خودکشی بزنم؟ چرا اینقدر می‌ترسم! مگر جز هیچ بزرگ چیزی هست؟ 
آه که چه خس
تمرین
لازمه که شما هر روز تمرینی برای خودتون داشته باشین چونکه بدن بدون تمرین قوی نمیشه و تمریناتی که من در اینجا برای شما میگم شامل تمرینات قدرتی و استقامتی هست که به شما کمک میکنه تو زندگی شور و نشاط زیادتری در انجام دادن کار ها داشته باشین
استقامت یعنی ازاد کردن انرژی به مرور زمان توسط بدن هر چقدر در فعالیت ها بتونید بیشتر دوام بیارید استقامت بیشتری دارید 
مثلا بتونید یک وزنه 100 کیلویی رو بلند کنید و حدود 5 دقیقه تو دستتون باشه به این میگن
چت‌های خصوصیبارها شنیده‌اید که چگونه آژانس‌ها و هکرها برای ورود به حریم شخصیتان تلاش می‌کنند. بنابراین کاملاً طبیعیه که به هنگام صحبت با دوست خودتون در تلگرام به حریم خصوصی بیشتری نیاز داشته باشید. در نتیجه اگر می‌خواهید چت خصوصی(Secret chat) با دوست خودتون داشته باشید، آیکون سه خط (همبرگر) را لمس نموده و New Secret Chat را انتخاب کنید.
مخاطب مورد نظر خود را انتخاب نمایید، به طور کاملاً خودکار وارد صفحه‌ی چت خصوصی با آن خواهید شد. در صورتی که از صفحه
یازده اردیبهشت باشد به نام کارگر # باید اینک ایستاد در احترام کارگر
بوسه باید زد به دست و روی او # شعرها باید سرود اندر مقام کارگر
زخم ها دارد به روح و هم به تن # سعی ها باید شود در التیام کارگر
امنیت در شغل او را آرزوست # وضع آیا می شود روزی دوام کارگر
سالها طی کرده با فقر و کساد # می شود آیا جهان روزی به کام کارگر
از رکود و بستن کارخانه ها # اوج بیکاری شده هم ازدحام کارگر
گرجی از روز ازل تا انتها # افتخارش بوده باشد او غلام کارگر
برای نو سازی و مدرن تر کردن و شیک تر کردن جداره های سرویس بهداشتی می توان کاغذدیواری قابل شستشورا به عنوان بهترین گزینه که اولا تغییر چشمگیری ایجاد می کند و ثانیا قیمت مناسبی دارد. به همین دلیل استفاده از کاغذدیواری در سرویس های بهداشتی به یکی از کارهای متداول در زمینه نوسازی و تغییر دکوراسیون در منازل مسکونی و اماکن عمومی تبدیل شده است. 
کاغذدیواری برای حمام و فضایی که در آن زیاد آبریزی روی دیوار می شود اصلا مناسب نیست زیرا چسب کاغذدیواری
دوام ازدواج؟ زن و شوهرهای مسنی که ۲۰، ۳۰ یا ۴۰ سال با هم زندگی کرده‎اند توصیه هایی را پیشنهاد می‎کنند که پاسخ خوبی برای این سوال خواهد بود.
هر
وقت زن و شوهرهای ۹۰ ساله را در پارک می‎بینم، این سوال در ذهنم جرقه
می‎زند که چه چیز باعث شده ازدواج‎شان این همه سال پایدار بماند؟ و چطور ما
می‎توانیم مثل آن‎ها برای همیشه کنار یکدیگر زندگی خوبی داشته باشیم؟
به
گزارش مجله دلتا، زن و شوهرهای مسنی که ۲۰، ۳۰ یا ۴۰ سال با هم زندگی
کرده‎اند، توصیه‎ها
4/ رهبر انقلاب: ارتشِ امروز متدین تر و کارآمدتر از همیشه است/ آنهایی که عادت به تحقیر ملت و تکریم خائنان دارند دم از ارتش مقتدر رضاخان میزنند که حتی یکروز نتوانست در مقابل بیگانگان دوام بیاورد، اما ارتش مقتدر جمهوری اسلامی 8سال در جنگ مقاومت و ایستادگی کرد/ اگر ارتش و سپاه در مبارزه با داعش وارد نمیشدند، امروز منطقه چه وضعیتی داشت؟ برکات نیروهای مسلح علاوه بر ملت ایران، شامل کشورهای دیگر نیز شده است.
استفاده از بتن اکسپوز یا بتن نما در طراحی داخلی (interior design ) و نمای خارجی ساختمان به صورت ترکیب با انواع متریال‌های مختلف می‌تواند صورت پذیرد. چوب، آجر، فلز و شیشه در کنار بتن انتخاب ویژه‌ای می‌تواند باشد.
خنثی بودن رنگ بتن در کنار گرمای چوب تناسب ویژه را بوجود می‌آورد. آجر به عنوان یک متریال سنتی در معماری ایرانی شناخته شده است و استفاده از آن در کنار نمای مدرن بتن در نماهای داخلی و خارجی بسیار متداول است. شیشه در کنار بتن نیز یک پارادوکس م
یه علامت سوال بزرگ گوشه ذهنم قرار گرفته...اتفاقات، صداها، جنگیدن‌ها مدام مرور می‌شود...هر بار یک جواب پیدا می‌کنم، بعد دست می‌کشم بر دلم که ببین چه خوب شد...کمی آرام میگیرد، نق و نوقش را کم می‌کند اما دوام نمی‌آورد و دوباره...بین همه جواب‌ها، یکی هست که بیشتر راضی‌اش می‌کند"اگر حکم، حکم خداست... اگر او از همه بیشتر بنده‌هایش را دوست دارد... اگر او حواسش بیشتر از همه جمع است... پس یقینا کله خیر... پس در دل این غصه‌ها خیر هست..." بعد که این‌ها

در سایت باشگاه خبرنگاران جوان درباره مشکلات طلاق توافقی بخوانید وبا اطلاعات وارد این راه شوید ما نیز این مشکلات را برای شما دراین بلاگ آورده ایم

مشکلات طلاق توافقی 
معمولا پس از صدور حکم طلاق توافقی، شوهر هیچ اجباری برای آمدن به محضر ندارد و چون این طلاق با توافق طرفین صورت می‌گیرد، به لحاظ قانونی رفتن به محضر هم باید با توافق طرفین باشد و نمی‌شود توافق طرفین را با الزام همراه کرد، بنابراین برای حل این مشکل شاید بهترین راهکار این باشد
با
سلام خدمت همراهان شرکت آرین بتن ، امروز می خواهیم درباره بتن آماده برای
شما دوستان عزیز صحبت کنیم که بتن آماده چیست؟، کاربرد ها و روش های تهیه
آن و ....
بتن آماده
بتن یک ماده صنعتی می باشد که در جهان بسیار از آن استفاده می شود و در انواع مختلفی تولید می شود. بتن
در واقع مخلوطی از آب، سیمان و سنگدانه های ریز و درشتی هستش که معمولا شن
وماسه یا سنگ شکسته می باشد.همانطور که میدانید سیمان موادی هستش که باعث
چسبندگی توده بتن می شود. بتن تر
می کوش به خر ورق که خوانی تا معنی آن تمام دانی
می باش طبیب عیسوی هُش اما نه طبیب مردمی کُش

این بیت موقع درس خواندن همیشه در ذهنم تکرار میشود و بلافاصله بعدش به این فکر میکنم که چقدر سخت است واقعا. بعدش هم باز به خودم دلداری میدهم که حتما در توانم هست که در این راه قرار گرفته ام و تابه حال دوام آورده ام و به روز های خوبی که مثلا در آینده می آیند فکر میکنم. چون کسب این علم هرچقدر که سخت و خانمان برانداز (دیگه ینی خیلی سخت) باشد ارائه اش شیرین است
عوارض محبت زیاد ؛ گاهی کمتر عشق به همسرتان بورزید
اهمیت رعایت نکات همسرداری در دوام زندگی مشترک توام با عشق همیشه قابل توجه بوده است.اگر شما هم می خواهید با عشق به همسرتان زندگی آرامی را تجربه کنید این راهکارها را در زندگی خود پیاده کنید.عوارض محبت زیاد
ادامه مطلب
تا همین پنجاه روز پیش، اگر زندگی، درونت از رونق افتاده بود، جهان بیرون و آدمها میتونستن پناهگاه و گرمابخش باشن. اما حالا اگر خودت تقلا نکنی افسردگی و دل مردگی تو رو تا انتها خواهد بلعید.
تا همین پنجاه روز پیش، سرماخوردگی های روحت، موقتی بود. اما حالا مدام بادهای می وزن که شعله جانت رو خاموش کنن و مدام باید مراقب باشی. 
دوام شادی، دل آرامی، گرمای درون خیلی کوتاه شده و منقطع.

اولین گام برای پرواز یک هواپیما ، یادگیری خلبانی آن است. بنابراین اگر تا به حال رادیو کنترل یک هواپیمای مدل را به دست نگرفته و خلبانی نکرده‌اید اما تمایل دارید این کار را انجام دهید، بهتر است از یکی از مدل‌های آموزشی و مناسب افراد مبتدی استفاده کنید.
یکی از گزینه‌های مناسب در زمینه یادگیری و آموزش ، هواپیمای ST Model Discovery است که تمام تفکرات یک فرد مبتدی را به خوبی پیاده سازی می‌کند. برای اسمبل کردن این هواپیما نیاز به لوازم خاصی مانند چسب ندا
اولین گام برای پرواز یک هواپیما ، یادگیری خلبانی آن است. بنابراین اگر تا به حال رادیو کنترل یک هواپیمای مدل را به دست نگرفته و خلبانی نکرده‌اید اما تمایل دارید این کار را انجام دهید، بهتر است از یکی از مدل‌های آموزشی و مناسب افراد مبتدی استفاده کنید.
یکی از گزینه‌های مناسب در زمینه یادگیری و آموزش ، هواپیمای ST Model Discovery است که تمام تفکرات یک فرد مبتدی را به خوبی پیاده سازی می‌کند. برای اسمبل کردن این هواپیما نیاز به لوازم خاصی مانند چسب ندا
رویه چرم گاوی فلوتر، نرم و بادوام
آستر چرم بزی
کف داخلی طبی دارای لاتکس سراسری و پرکنندگی گودی کف پا، دارای پد خارپاشنه
زیره نرم دارای خاصیت جذب ضربه و فشار به کف پا
یک کفش طبی با استایلی ساده و در عین حال سبک و با دوام برای جلوگیری از ناراحتی های پا
مشاهده و خرید کفش مردانه مدل نایماز
کمجا و مدرن و راحتی
مبلمان تاشو برای مهمانها مبل و برای خواب و استراحتدون تخت
مبل تخت خواب شو دارای ضمانت ده ساله
فلزی و با دوام
راحت و شیک و با کیفیت
09018217910
09138034916
تک نفره : از 1200 و دو نفره از : 1800
صفحه وبلاگ را به مدیر فروش ما نمایش دهید یا اعلام فرمایید که از طریق وبسایت با شما آشنا شدیم تا از تخفیف ویژه بهره مند شوید .

گویا در ایران همیشه در برابر سکوت و سکون مسلط بر موسسات و آدمها و مغزها، ناگهان یکی به قصد ایجاد تحرک سر برمی دارد و  چون سکوت عظیم است، این سربرداشتن چنان تند و ناگهانی میشود که زیر پای آنکه جنبیده و سربرداشته خالی می شود و عاقبتش : اعدام، تبعید و سکوت اجباری... و اینهمه عزیزان شهیدشده اند، تبعید شده اند و از دست رفته اند تا همان سکوت دوام داشته باشد.
جلال آل احمد، در خدمت و خیانت روشنفکران جلد دوم ص ۵۷

بسم الله
بفرمایید روضه 
«و... اما حسین (ع)، نزدیک‌ترین، محبوب‌ترین و دوست داشتنی‌ترین هدیه را برای معاشقه با خدا برگزیده بود. شاید اندیشیده بود که خوبتر‌هایش را اول فدای معشوق کند و شاید این کلام علی اکبر (ع) دلش را آتش زده بود که: «یا ابة لا ابقانی الله بعدک طرفه عین.» «پدر جان! خدا پس از تو مرا به قدر چشم به هم زدنی زنده نگذارد. پدر جان! دنیای من آنی پس از تو دوام نیاورد. چشمهای من، جهان را پس از تو نبیند» 
ادامه مطلب
شلوار نظامی یونیفرم مخصوص افراد در صنعت دفاعی کشور می باشد. شلوار های نظامی سایه روشن راحت و با دوخت عالی با قیمت ویژه به سربازان عزیزمان ارائه می شود. این شلوارها در انواع سایزبندی و رنگ بندی با توجه به ارگان مربوطه می باشد. شلوارهای نظامی سایه روشن از تولیدی های معتبر گرفته و با قیمت تصویب شده از سوی اتحادیه صنف پوشاک به فروش می رسد. در تولیدی ا با استفاده از چرخ هایی پیشرفته انواع شلوارها به صورت حرفه ای دوخته می شود و سپس به دست فروشندگان
تولید کلاه کتان
کلاه های نقاب داری که به عنوان هدایای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند، جنس های متنوعی دارند و در نتیجه همین امر تنوع بالایی در بین این محصولات وجود دارد. تنوع جنس اولیه این کلاه ها به نوبه خود منجر به تنوع طرح هایی می شود که به عنوان تبلیغات روی آن ها چاپ می شود. برخی از انواع این کلاه ها، کلاه هایی هستند که از جنس کتان بوده و به آن ها کلاه نقاب دار کتان گفته می شود.
برخی از انواع کلاه ها، کلاه هایی هستند که از جنس کتان بوده و
احتمالا برایتان جالب است تا با ۲۶ حقیقت جالب در مورد بشر آشنا شده و متوجه شوید که برخی از رفتارها و افکار ما از کجا منشا گرفته و چه رازهایی در خود نهان دارند.
برای این منظور در ادامه با ما همراه باشید.
۱- دوستی هایی که در خلال ۱۶ تا ۲۸ سالگی شکل می گیرند، دوام و پایداری بیشتری دارند.
۲- زنان بیشتر به سمت مردانی با صداهای بم و قوی کشش دارند زیرا به نظرشان این مردان اعتماد به نفس بیشتر و پرخاشگری کمتری خواهند داشت.

ادامه مطلب
پدر بزرگ در یکی از روستا های کوچک غرب اصفهان زندگی می‌کرد.همان جا با مادر بزرگ ازدواج کرد.پدر بزرگ از خودش هیچ نداشت.با مادربزرگ در یکی از اتاق های خانه ی پدرش زندگی شان را شروع کردند.پدربزرگ فقط یکی دو ماه به مکتبِ آن زمان رفته بود.از بچگی کار می‌کرد.روی زمین مردم هم کار می‌کرد.مثلا روی زمین پدرِ مادر بزرگ.روزانه مزد می‌گرفت.گاهی هم کمک بنا می‌شد.با همین دو کار که برای هیچ کدامشان دوام و تضمینی نبود،زندگی خود را می‌گرداند.
پدر بزرگ می دوید

اطلاعات کاربردی انتخاب سنگ توسط مشتری
انتخاب سنگ ساختمانی مناسب که با شرایط آب و هوایی محیط سازگاری بیشتری داشته باشد تا دوام سازه را تضمین کند نکته هائز اهمیتی است که باید از سوی خریداران آن در نظر گرفته شود.  در این نگاره سعی شده باختصار اطلاعاتی کاربردی جهت انتخاب سنگ ساختمانی مناسب ارائه شود.
خریداران سنگ های ساختمانی معمولا با مشکل انتخاب سنگ مناسب روبرو هستند و در اغلب موارد انتخاب خود را بر اساس شنیده های خود از دیگران و معیار های
در عوض ، او بیان کرد که پیشنهاد می کند که از طرح های استایل های مختلف را با یکدیگر مخلوط کنید ؛ برای مثال خیلی خوب می شود اگر طرح های هندسی را با طرح های گلدار در طراحی دکوراسیون داخلی ترکیب کنید یا می توانید طرح اتاق خود را با استفاده از پارچه های مختلف روی فرش ، اثاثیه و لوازم منزل خود تعویض کنید .
به جای این که از لوازم خانگی ارزان قیمت که خودتان ساخته اید استفاده کنید ، لوازم دست دوم با کیفیت را انتخاب کنید
خرید وسایل آنتیک یا دست دوم می توا
بهترین جایگزین دندان طبیعی از دست رفته ایمپلنت دندانی است زیرا ایمپلنت دندانی مانندِدندانهای طبیعی شما به نظر می‌رسد که با رعایت بهداشت و آشنایی با روش های نگهداری دندان اکثر ایمپلنت ها می توانند یک عمر دوام بیاورند.

ادامه مطلب
در سه رنگ مشکی، قهوه ای و عسلی
سه لایه چرم طبیعی نرم
لایه رویی به صورت حصیری و بافته شده
دارای عرض ۲۲ میلی متری
دارای سگک فلزی با کیفیت
دوخت دور تا دور کمربند برای افزایش دوام و کیفیت
با ضمانت کیفیت ۶ ماهه و تعویض ۷ روزه سی سی
مشاهده وخرید کمربند
پوشش سرامیک بدنه اتومبیل NC9PRO  هندلکس، با بهبود فرمول  NC9 ، باعث ایجاد مقاومت شیمیایی بالاتر، کاربرد آسانتر، رنگ بهتر و کاربر پسندتر، بویژه برای پوشش مقاوم تر و با دوام تر برای اتومبیل ها و موتور سیکلت ها طراحی شده است NC9PRO . نانو پوشش H9 می تواند سختی و پوشش محافظتی طولانی مدتی بصورت تک لایه یا چندلایه روی بدنه ماشین، سطوح رنگ شده، فلزات و پلاستیک ها ایجاد کند.
لوله مخصوص ساخت گلخانه
لوله ساخت گلخانه در واقع بعنوان اسکلت یک گلخانه عمل می کند. برای احداث یک گلخانه پس از اینکه مختصات احداث را انتخاب می کنید، لازم است که اسکلت گلخانه را برپا کنید. مهم است که جنس اسکلت گلخانه را با دقت انتخاب کنید، برای مثال اسکلت چوبی وزنی کمتر دارد اما در معرض قارچ و موریانه زدن قرار می گیرد ضمن اینکه کمتر روی محصول سایه می اندازد. اسکلت آلومنیومی نیز بسیار کم وزن است اما دوام پایینی دارد. در میان اسکلت های چوبی و
بادت اندر شهریاری برقرار و بر دوام
سال خرم فال نیکو مال وافر حال خوش
اصل ثابت نسل باقی تخت عالی بخت رام
#حافظ
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
مشاهده مطلب در کانال
زمینه حضرت ابوالفضل (ع)
شب 23 رمضان 97
هیئت رایه العباس تهران
حاج محمود کریمی
یه قلب مبتلا تو این سینه ست مریضم و دوام ابوالفضله

(متن و سبک این زمینه زیبا رو در ادامه مطلب ببینید ... کربلا نصیبتون)

ادامه مطلب

برسر راه طلاق مشکلاتی وجود دارد هم قانون هم طرفین این مشکلات را در این مسیر میگذارند پس اگر میخواهید پا در این مسیر پر پیچ وخم بگذارید بهتر است با تمام مشکلات واتفاقات بر سر راهتان آشنا شوید وبدانید باید چکار کنید برای روشن شدن مسیرتان به سایت باشگاه خبرنگاران جوان بروید وتمام این مسیر را بررسی کنید ما هم این مطلب را با شما به اشتراک گذاشته ایم
مشکلات طلاق توافقی 
معمولا پس از صدور حکم طلاق توافقی، شوهر هیچ اجباری برای آمدن به محضر ندارد
رنگ های آکریلیکی در سه نوع براق، مات و نیمه براق در بازار موجود می باشند؛ این نوع از رنگ نسبت به رنگ های پلاستیکی درصد شست و شو بیشتری دارند اما به طور صد در صد قابل شست و شو نیستند.
 از جمله مزایای رنگ های آکریلیک می توان به مقاوت آن در برابر رطوبت، بوی کمتر، اجرای سریع آن و همچنین به پوشش دهی بالا و دوام بالای آن اشاره کرد. غیر از رنگ آکریلیک، به رنگ ضد زنگ آکریلیک که برای سطح های فلزی و رنگ آستری آکریلیک که به عنوان لایه زیرین رنگ آکریلیک از آ
کارتن پلاست به دلیل دارا بودن ویژگی هایی همچون : سبک بودن ، ضد آبی ، عایق دما ، چاپ پذیری ، شکل گیری راحت ، عمر و دوام زیاد در صنایعی مانند صنعت کشاورزی ، صنعت ساختمان ، دارو ، بسته بندی ، خودرو سازی ، شیلات ، تبلیغات و ... مورد استفاده قرار گیرد .

کاربرد کارتن پلاست در صنعت کشاورزی :
کارتن پلاست در صنعت کشاورزی در کارهایی مانند : محافظ نهال ، بستر کشت گیاه ، جعبه بسته بندی میوه و سبزیجات و ... مورد استفاده قرار میگیرد .

کاربرد کارتن پلاست در صنعت
کفش اسنیکر پسرانه چرم  در رنگ های مشکی و سرمه ای
با رویه چرم طبیعی گاوی و آستر چرم بزی
با زیره سبک و با دوام در برابر سائیدگی و شکستگی
مناسب برای استفاده طولانی مدت
مناسب برای پیاده روی یا حرکات سبک ورزشی
با ضمانت کیفیت ۶ ماهه و تعویض رایگان ۷ روزه
مشاهده و خرید کفش اسپرت پسرانه مدل جونیور

تعداد بسیاری از عوامل وجود دارند که در تلاش هستند مبلمان چوبی شما را خراب کنند. نام مخفی آن‌ها " تغییرات ناگهانی در رطوبت نسبی " است. با این حال، این بزرگترین ضعف مبلمان چوبی است و در اینجا شرایط مربوط به نگهداری مطرح می‌شوند:
متخصصین عنوان می‌کنند که دامنه متوسط دمای خانه برای مبلمان چوبی باید 21 – 24 درجه سانتگراد و سطح رطوبت در دامنه 40 تا 60% باشد. در صورت قرارگیری در معرض رطوبت نسبی بیش از 70%، مبلمان و اثاثیه ممکن است.....
ادامه مطلب در: https:/
مدیر کل دفتر مدیریت بحران وزارت نیرو:
ویروس کرونا در خارج از بدن موجودات زنده تنها چند روز دوام دارد و این درحالی است که زمان رسیدن آب سطح و ورود آن به سفره‌های زیر زمینی که آب مورد نیاز از آنها تامین می‌شود ده‌ها سال طول می‌کشد.
بنابراین این موضوع که گفته شده ویروس کرونا آب‌ها را آلوده می‌کند، اشتباه است./ ایرنا
سه شنبه ، ۱۹ فروردین ۹۹@IrNews_24
مشاهده مطلب در کانال
در ابتدای این مبحث باید بدانید توری تهیه شده در بزرگترین شرکت سازنده آن یعنی به عبارتی شرکت حصار نوین الماس در ابعاد و اندازه های متغیر در هر مکان متناسب با فضای مربوط تهیه می شوند و از مزایای فوق العاده ای برخوردار می باشد. استفاده از این محصول در مکان هایی که دارای آب و هوای شرجی است کاربرد زیادی دارد و همچنین دوام و ماندگاری به عبارتی طول عمر این محصولات بسیار بالا می باشد و حداقل بیست سال ماندگاری دارد. نکته قابل توجه این است که نوع ساخت ا

اگر به دنبال یک کفش شیک، با دوام و اسپورت می باشید بهترین انتخاب شما کفش اسپورت مدل فلاور چرم پاسارگاد. این کفش چرم مردانه اصل دارای رویه ی با جنس چرم طبیعی بوده و در سایزهای 43 و 44 ارائه می شود.
برچسب‌ها: کفش اسپورت, چرم طبیعی, چرم پاسارگاد
 سیستم قفسه و تجهیزات نگهداری مواد و کالا باید محکم، ایمن،سبک و با دوام باشد، همچنین باید بتواند بارهای بسیار سنگین را نگهداری کند.اما چه چیز به شما در مورد تجهیزاتی که قرار است برای قفسه بندی انبار استفاده کنید ، اطمینان خاطر میدهد که در مواجهه با تیم سازنده مورد نظرتان بتوانید اعتماد کنید که برای شما ساختاری ایجاد کند که قوی و محکم، و مناسب برای شرایط سخت و چالشی باشد؟
ادامه مطلب
رویا آمده و جا خوش کرده در دلم.
انگار که سال هاست که ندیدمش. مثل یک غریبه ی آشنا، مثل آن دختر نیمه آشنایی که در خیابان میبینی و اسمش نوک زبانت است اما یادت نمی آید که نمی آید ولی روزها فکرت درگیرش می شود.
مثل عطر خوشی که یک حس لطیف آشنا را در دلت رقصانده و دلت می خواهد هی بیشتر و بیشتر شود.
خانم ها و آقایان، باور بفرمایید بدون رویا داشتن، بدون خیلی خیلی زیادتر خواستن از صرفا نفس کشیدن دوام نمی آوریم.
در انکار عظمت خویش عجب استاد شده ایم. روتین بود
شکم شیب دار یکی از لوازم جانبی پر استفاده در سالن های ورزشی است. اجرای حرکت با این وسیله به این گونه است که ابتدا می بایست روی آن به پشت خوابیده به نحوی که پاهایتان رو به بالا باشد. در مرحله بعد پاها را از ناحیه مفصل لگن بالا آورده و ران ها را به طرف سینه هدایت کنید. در این وضعیت زانوها باید کمی خمیده باشند. سپس به آرامی پاهایتان را پایین آورده و به حالت شروع بازگردید.
خوش ساخت و با دوام
چرم طبیعی و دوخت با کیفیت

منبع:سایت تن آراتک
باند اکتیو و پسیو JTR
باند JTR در مدل های اکتیو و پسیو تولید و طراحی می شود. سایز ووفر و بدنه باندهای JTR متفاوت می باشد. باند 8 اینچ جی تی ار باند 10 اینچ جی تی آر باند 12 اینچ JTR باند 15 اینچ JTR ساب ووفر 15 و 18 اینچ اکتیو و پسیو JTR.از سری باندهای معروف JTR می توان به مدل JTR JW600 و PDX750 اشاره کرد این مدل در دو طرح اکتیو وپسیو طراحی و تولید می شود که دارای تیوتر 3.5 اینچ و ووفر 15 اینچ می باشد.یکی از بهترین گزینه ها جهت پخش در سالن اجتماعات، تالارهای عروسی، سالن کنفرا
موارد ابتدایی برای انتخاب پنجره های دوجداره آلومینیومی
همانطور که از نام این محصول پیداست ، پنجره دو جداره دارای دو لایه مختلف شیشه است که با “فضای مرده”(یا همان خلع) بین پنجره ها از هم جدا شده اند. این فضا در حقیقت برای تقویت خصوصیات عایق بندی پنجره از گازی بی اثر پر شده است.
این فضا اکثر اوقات از ماده آلومینیومی تشکیل شده و با مقداری ماده خشک کن برای محدود کردن تراکم بین صفحات پنجره پر شده است. وقتی صحبت از پنجره های دو جداره آلومینیومی می

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها